Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Biz Kimiz

Biz Kimiz ?

Biz Kimiz

EMİR GÜVENLİK TEKNOLOJİ & BİLİŞİM SİSTEMLERİ Şirketi , 2006 yılında sektörde faaliyete başlamıştır.Şirket sahibi ve çalışanlarının geçmişten gelen bilgi birikmleri ile sektörde yerini almış ve bölgesinde sayılı firmalar arasına girmeyi başarmıştır.Bünyesinde uzman personeli ile yurtiçi ve yurtdışında eğitim programlarına katılan Emir Güvenlik ,müşterilerine kaliteli ve Teknik altyapı ile yeni çözümleri uygulamaktadır.Yaptığı işler ile daima ön planda olmayı başarmış müşterilerinin memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan Emir Güvenlik gelişen son teknolojileri daima takip ederek,müşterilerinin ihtiyaçlarını en güvenilir şekide uygun şartlarda sunmayı amaçlamıştır.

Faaliyet alanları ; CCTV ,Network,Telefon Santrali,Ses Sistemleri,Haberleşme Call Center ve Data Center yapıları,Yapısal kablolama çözümleri sunan Emir Güvenlik,Elektronik ve Mekanik güvenlik sistemlerinin projelendirilmesi kurulum ve satış sonrası destek hizmetlerini geniş bir yelpazede müşterilerine  sunmak için çalışmaktadır.

İşletmelerde bir yandan haberleşme ve operasyonel ihtiyaçları karşılayan çözümler üretirken , diğer yandan da güvenliklerini sağlamak için bariyer sistemleri, kartlı geçişler,yangın ikaz sistemleri ve hırsız alarm sistemleri ile onların güvenli bir ortamda çalışmalarını sağlıyoruz.

Emir Güvenlik ,kurulduğu günden bu yana sektörde bir çok önemli kablolama CCTV ve Network projesine imza atmış ve yaptığı her projeyi başarı ile tamamlamıştır.Müşterilerimize uçtan uca  çözümler üreterek devam etmeyi hedeflemektedir.

 

Kalite Politikası

Emir Güvenlik, tüm eski ,yeni ve potansiyel müşterileri ile kendini ve hizmetlerini daha iyi sunmayı ve onlarla iyi ilişkilerini sürdürmeyi hedefler.

Başta bölgemizde sonra diğer bölgelerde ; güvenlik sektöründe, tüm paydaşlarımızın memnuniyetini ön plana çıkaran ,görev ve sorumluluk bilinciyle takım ruhu yaratarak,sürekli gelişme felsefesi ışığında, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini aşacak,en ileri kalite seviyesini yakalamaya çalışmak temel politikamızdır.

 

 

EMİR GÜVENLİK

E-bülten Aboneliği

Haber, Duyuru, ve her türlü gelişmeden haberdar olmak için e-bülten aboneliğini yaptırınız